Vítejte ve VIP

Vážení členové spolku Parawalachia je zapotřebí se seznámit a odhlasovat náležitosti určené a potřebné pro další dvouleté období. Musíme odhlasovat výkonný výbor, přijetí nových členů, členské poplatky a stanovy. Předsedu si volí výkonný výbor. Hlasování je připraveno níže k zakliknutí Vaší volby. Kdyby byl výsledek hlasování nejasný nebo nerozhodný, celé hlasování se opakuje. Jsme nuceni zvýšit členské příspěvky z důvodu měsíčního nájmu vyměřený majitelem letiště. Měsíční nájem na letišti činí 2000kč za měsíc. Nájem který není zaplacený za měsíce září, říjen, listopad a prosinec 2017, bude rozložen do měsíců leden, únor, březen a duben 2018. Členský příspěvek pro další dvouleté období je 3000kč za rok. Dá se zaplatit jednorázově a to do konce měsíce května, nebo formou měsíční platby a to 300kč. Přidružený členský příspěvek se zvedá na 500kč a platí se jednorázově. V roce 2017 se nám podařilo zakoupit a zprovoznit studentský padákový komplet NAVIGATOR 280. Tento padák bude sloužit převážně ZV, pokračujícím členům, na propagační seskoky spolku. Za pujčení tohoto padáku si bude klub nárokovat 300kč/seskok pro nečleny, 200kč přidružení členové a 100kč řádní členové. Začátkem této sezony začínáme cvičit ZV. Naše paraškola je vedena pod hlavičkou výcvikového střediska Prostějov. Nejsme nijak finančně závislí ani podřízení tomuto středisku. Cena základního výcviku je 3000kč. Z této ceny je hrazena letenka cvičenci a výsadkovému průvodci, balení padáku 150kč, instruktor 500kč, klubu zůstane 1500kč. Jakékoli jiné vysvětlení se obraťte na VV. Celkem musí být 7 hlasujících členů. Dva řádní členové přešli z řádného do přidruženého členství pro další rok, a nemají tak nárok na hlasování. Hlasování bude ukončeno po připsání všech sedmi hlasů. Pokud to někdo nestihne nebo se zdrží hlasování do středy 17.1. jeho hlas bude připsán většině. Vše ostatní prodebatujem na V.H. 19.1.                                                                                                                                                                                                BLUE SKY                                                                                                                                                                                                  V.V. Parawalachia                                                                                 

Diskusní téma: VIPzone

Brigáda 3.3.2018

Tomáš 28.02.2018
Připomínám v sobotu dokončení střechy na pergole pokud nebude
pršet vše je připraveno na rekonstrukci.
Prosím potvrďte účast. Děkuji T.

Re: Brigáda 3.3.2018

Tomáš 28.02.2018
Ještě připomínám úhradu členských příspěvků zatím
zaplatila polovina členů, díky Tom.

Re: Brigáda 3.3.2018

Magda Jaroňková 28.02.2018
Dojdu aj s příspěvkama.

Re: Re: Brigáda 3.3.2018

Magda Jaroňková 28.02.2018
Ale teda větší kosu jste si nemohli vybrat, to je pravda..

Re: Brigáda 3.3.2018

Mira 28.02.2018
Přijedu.

Re: Brigáda 3.3.2018

Mira 01.03.2018
No to počasí zrovna na práci venku není.

Sezóna 2018

Tomáš 06.02.2018
Vitajte přátelé,

Su rád, že jste se zúčastnili VH konané 19.1.2018 na Letišti ve Slušovicích a zároveň jsme schválili a naplánovali budoucí provoz našeho klubu. Chci také poděkovat Jirkovi Šiškovi za půjčku 8000,- na uhrazení nájmu za r. 2017, jakmile se otřepeme a vysadíme pár nováčků, vše vrátíme.
Aktuálně pracujeme na zprovoznění další soupravy pro ZV a pokračující výcvik, dále se podařilo aktivovat a uschopnit padák po Imrovi v zápůjčce od Martina Bálinta. K plnému zajištění provozu na Bílé Hlíně bude zapotřebí ještě spoustu úsilí a materiálu: Průtokové ohřívadlo na teplou vodu - Jirka, Čerpadlo na palivo - Tom, počítač, internet - Rob, TV 45-50", tabule, skener, tiskárna, žaluzie na okna a další finanční prostředky - Pavel s Petrem Bartoškem. To vše lze sehnat i použité nebo vyřazené, pokud o něčem víte, dejte vědět.
Pracujeme na propagaci - letáky, vizitky, jestliže máte možnost roznést po okolí a dát do povědomí o co se snažíme, budeme rádi za každou podporu nebo sponzorský dar.
Intenzivně pátráme po obytném kontejneru místo části terasy jako sklad, balírnu, odpočívárnu nebo spaní.
Pomaličku chystáme kotvení hranolů a kontrolujeme materiál na dokončení konstrukce pergoly na terase pro montáž střechy na kterou bychom uspořádali cca 3 velké brigády s hromadnou účastí aby jsme se mohli naplno věnovat seskokům, výcviku a zábavě.

Tož sa mějte Hépanti sa Těším jak malý ogara :-)

Přidat nový příspěvek